Halı Yıkama Çankaya

Çankaya halı yıkama firmamız halılarınızı %100 garanti kapsamı altında hiçbir zarar veya hasara sebep olmadan son teknoloji tam otomatik bantlı sistem makinelerde fabrikalarımızda antibakteriyel ilaçlar kullanarak uygun su sıcaklığında halının çeşidine göre ayrıştırarak uygun yıkama yöntemi ile yıkamaktadır. Ardından kurutma odalarında kurutulduktan sonra etiketlenir ve teslime hazır hale gelir. Böylelikle halılarınız uzman ekibimizin kontrolü altında profesyonel bir şekilde Çankaya halı yıkamada %100 hijyen sağlanarak yıkanmaktadır. Önemli olan halılarınızı yıkayan firmanızın ne kadar işinde iyi olduğudur. Firmanız ne kadar deneyimli ve tecrübeye sahipse halılarınız ve bütçeniz bir o kadar güvence altındadır. Üstelik halılarınız servis yetkililerimiz tarafından adresinizden alınır ve tekrardan adresinize ücretsiz servisimizle teslim edilir. Halılarınız ekip arkadaşlarımız tarafından teslim alındı andan itibaren bizim sigorta kapsamımız altındadır.
Halılar çeşit çeşit olarak üretilmektedir. Bir çok halı çeşidi vardır. Makine halısı, çin halısı , shaggy halı, el dokuma halı, deri halı…. Bunları istediğimiz kadar çoğaltabilmemiz mümkün. Önemli olan hangi halıya hangi yöntemin uygulanacağına doğru karar verilebilmesidir. Aksi takdirde halılarınız acemice bir yıkanmaya mağruz kalmış olur ve bozulur. Sizlerde hem bütçeniz hem halılarınız zarar görmesin istiyorsanız bizimle irtibata geçip randevu almanız yeterli olacaktır.

Yerinde Halı Yıkama Çankaya

Çankaya yerinde halı yıkama firmamız halılarınızı yerinde yıkama hizmeti vermektedir. Duvardan duvara olan halılarınızı ve normal halılarınızı yerinde yıkama işlemi de firmamız tarafından garantili olarak yapılmaktadır. Yerinde halı yıkama çankaya firmasıyla tüm halı ve halıflexleriniz % 100 hijyene kavuşuyor. Halılarınızı anti bakteriyel yıkama sistemi ile yıkadığımız için tüm evinizi bakterilerden arındırıyoruz. Aileniz ve çocuklarınızla gönül rahatlığı içinde halılarınızın üzerinde vakit geçirebilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz…